سال ۹۵ هم گذشت

اگر سال۹۵ رو توی قالب عمومی بخوایم نگاه کنیم، برای جامعه با خبرهای خوب همراه نبود، اما برای من بخاطر رخدادهای جهت دهنده ای که توی زندگیم واسم پیش اومدن خیلی خوب بود.

اولین اتفاق مهم، تغییر مسیر شغلی و ورود به دانشگاه برای تحصیل بود، که به سبب اون، دفتر کار شیرازم رو تحویل دادم و تیم های همکارم مستقل شدن و الآن که فروردین ۹۶ هستیم، حدود ۶ ماهی میگذره که ساکن زاهدان شدم و داخل مرکز رسد واحدهای فناور دانشگاهسیستان و بلوچستان مستقر شدم.

دومین اتفاق که تقریبا کل زندگیم رو معنی دیگه ای بخشیده، عقد کردن با اون کسی هست که به معنی واقعی زندگی کردن تا آخر عمرم رو باهاش میخوام و این رخداد مهم، تقریبا همه روندهای زندگیم رو رنگ و بوی دیگه بخشیده و مسیر زندگیم از پایه تغییر کرد.

این دو تا موضوع مهم باعث شدن که به زندگی جور دیگه نگاه کنم، بعد معنوی زندگی برام رنگ و بوی تازه گرفته، تونستم چیزای جدید و زیادی رو توی زندگی ببینم که قبلا اساسا به چشمم نیومدن و الآن میتونم به راحتی اثراتشون رو داخل زندگیم لمس کنم.

با مهاجرت به شهری که اصلا به زندگی داخل اون شهر فکر نمیکردم، دیدگاهم تغییر کرده و الآن دارم به داشتن آینده داخل این شهر فکر میکنم.

الآن برنامه هام نسبت به قبل خیلی متمرکز تر شدن، این موضوع به من کمک کردته تا فقط دو نقش شغلی و دو نقش خانوادگی رو به عهده بگیرم و بیشتر از این به خودم فشار نیارم و الآن با تمرکز بیشتری به درس، کار، فرزندی و همسری خودم میپردازم.
روز و روزگار خوش

محمدامین نوبخت

You may also like

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *